V RUNDA KARTINGOWYCH MISTRZOSTW CZESKIEJ REPUBLIKI JUŻ W TEN WEEKEND !

V RUNDA KARTINGOWYCH MISTRZOSTW CZESKIEJ REPUBLIKI JUŻ W TEN WEEKEND !Już w najbliższy weekend na torze Autodrom Sosnova koło Czeskiej Lipy rozegrana zostanie przedostatnia eliminacja kartingowego czempionatu. Na starcie staną zawodnicy różnych kategorii, w tym ROK Senior, a wśród nich nie zabraknie reprezentanta JMP Racing – Marka Piechuły.

Po 2/3 sezonu zabrzanin zajmuje 3. miejsce w klasyfikacji generalnej za Jiri Nemeckiem i Petrem Cemperem. W pierwszy weekend sierpnia w Austrii rozegrane zostały zawody z cyklu Karting Cup, w których JMP Racing wystartowało w ramach przygotowań do ostatniej fazy mistrzostw. Bardzo dobra jazda Marka w Bruck an der Leitha pozwala z optymizmem patrzeć na zbliżające się wyścigi i na walkę o najniższy stopień podium „generalki”, którą Markowi przyjdzie stoczyć z innym reprezentantem gospodarzy – Otakarem Zenklem.

Marek Piechuła: „Tor w Sosnovej to mój ulubiony obiekt w całym kalendarzu Mistrzostw Czech. Dlatego też nie mogę się doczekać piątkowych treningów. Na piątek zaplanowaliśmy testy kilku ustawień, które mogą spowodować, że cały nasz pakiet będzie jeszcze bardziej konkurencyjny. Prognoza pogody jest sprzyjająca, więc mam nadzieję, że bez komplikacji uda się nam zrealizować cały program. A począwszy od soboty czeka nas już tylko ostra walka i zapewniam, że damy z siebie wszystko, by walczyć o czołowe lokaty.”

Trzymajcie kciuki! Zapraszamy na naszą stronę oraz fan page na portalu społecznościowym Facebook! Kciuki w górę!

You may also like...