UDANA WIZYTA W VYSOKIM MYCIE NA MIESIĄC PRZED INAUGURACJĄ SEZONU !

Udana wizyta w Vysokim Mycie na miesiąc przed inauguracją sezonu ! #1W ubiegłą niedzielę zespół JMP Racing po raz drugi w tym roku zagościł na torze, by kontynuować przygotowania do tegorocznej rywalizacji w czeskim pucharze ROK Cup. Dwa tygodnie temu team trenował w Austrii na torze A1 Speedworld, a tym razem wybór padł na Vysoke Myto, które będzie gościło ostatnią rundę tegorocznych zmagań.

Pogoda dopisała, co umożliwiło realizację większości z zaplanowanych zadań, dostarczając zespołowi dużo cennego materiału do analizy przed kolejnymi testami. Słońce, temperatura w okolicach 20 stopni Celsjusza, bezchmurne niebo – nie można było sobie wymarzyć lepszej aury o tej porze roku.

Ubiegłoroczny II-vice mistrz Czech w kategorii ROK Senior pokonał w ciągu dnia około 180 okrążeń pomiarowych, a prezentowane przez niego bardzo równe tempo pozwala z optymizmem patrzeć na zbliżającą się coraz szybciej pierwszą rundę pucharu, która w dniach 26-27 kwietnia odbędzie się na torze Kart Arena Ypsilonka w Chebie.

Udana wizyta w Vysokim Mycie na miesiąc przed inauguracją sezonu ! #2Marek Piechuła: „To był niezwykle pracowity dzień. Sprawdziliśmy wiele rzeczy spośród prac, które zaplanowaliśmy. Oczywiście nie wszystko, bo niestety zabrakło nam czasu. To, co mnie cieszy, to pozytywny wpływ wprowadzonych zmian na pracę gokarta. Pokonałem mnóstwo okrążeń w mocnym i – co najważniejsze – równym tempie, co świadczy o bardzo dobrym przygotowaniu fizycznym do sezonu. Jeśli chodzi o ustawienia karta, na chwile obecną jest dobrze, ale musimy jeszcze pewne elementy poprawić, by było rewelacyjnie. Konkurencja nie śpi i musimy zrobić wszystko, by zacząć rywalizację z wysokiego C.”

To nie koniec przedsezonowych treningów zespołu JMP Racing. Za 2 tygodnie odbędą się ostatnie testy, które będą próbą generalną przed pierwszym wyścigiem o punkty do klasyfikacji generalnej ROK Cup. Na chwilę obecną miejsce testów nie zostało jeszcze potwierdzone.You may also like...

  • Nie pozostaje nic innego jak czekać na pierwszego tegoroczne zawody z udziałem JMP Racing no i oczywiście liczymy na zwycięstwo Marka 😉