Piechuła: „Musimy wrócić na podium.”

JPiechuła-  Musimy wrócić na podium #1uż w najbliższy weekend na tor Autodrom Sosnova zawitają kierowcy kartingowi, którzy rywalizować będą o czołowe lokaty dwóch serii – Karting Cup oraz Pucharu Autoklubu CR. Nie zabraknie tam również zawodników czeskiej edycji Pucharu ROKa, a wśród nich zespołu JMP Racing.

Pierwszą rundę na torze Kart Arena Ypsilonka Marek Piechuła zakończył na czwartym miejscu i taką samą pozycję zajmuje obecnie w klasyfikacji generalnej. By lepiej przygotować się do kolejnych zawodów, w minioną sobotę Marek wraz z zespołem JMP Racing udał się do Gostynia, gdzie przeprowadzone zostały testy na tamtejszym kartodromie. Prace przebiegały zgodnie z planem, co powinno zaowocować w Piechuła-  Musimy wrócić na podium #2dalszej części sezonu.

Marek Piechuła: „Za nami udany początek sezonu, ale musimy poprawić ustawienia podwozia, by móc pokazać pełen potencjał karta.

Treningi w Gostyniu pozwoliły nam lepiej zrozumieć w czym tkwi problem i dostarczyły nam parę rozwiązań, które weźmiemy pod uwagę podczas kolejnej rundy. Wiemy, co trzeba poprawić, więc uzyskanie satysfakcjonującego rezultatu jest tylko kwestią czasu.

Czwarte miejsce w Chebie to solidny wynik na początek tegorocznych zmagań, ale musimy zrobić wszystko, by jak najszybciej wrócić na podium. Nie ma chyba lepszej ku temu okazji niż Piechuła-  Musimy wrócić na podium #3wyścig na moim ulubionym torze, a takim jest właśnie Autodrom Sosnova.”

W sobotę zawodników czekają treningi wolne i sesja kwalifikacyjna, podczas gdy w niedzielę kierowcy staną do rywalizacji o punkty podczas trzech punktowanych wyścigów.

JMP Racing team

Zdjęcia: SPEEDMAN

You may also like...