Partnerzy

Karting – podobnie jak każda dyscyplina sportów motorowych – to dziedzina, której uprawianie wiąże się z niemałymi nakładami finansowymi. Dlatego też tak ważna jest pomoc sponsorów, bez których niemożliwym byłoby uzyskiwanie dobrych rezultatów, nie mówiąc już o samym udziale w profesjonalnym współzawodnictwie na szczeblu międzynarodowym. Pragniemy zatem podziękować tym, którzy wspierają nas w realizowaniu naszej pasji i rozwoju zespołu kartingowego JMP Racing. Listę naszych partnerów wraz z krótkim opisem prowadzonej przez nich działalności przedstawiamy poniżej:

logo-budstar2
Zakład Usługowo-Budowlany „Bud-Star” to zabrzańska firma świadcząca usługi na najwyższym poziomie, o czym najlepiej świadczą opinie jej klientów. Na rynku jest już obecna od wielu lat i wykonuje prace z zakresu robót ogólnobudowlanych, takich jak remonty budynków mieszkalnych, biurowych i pomieszczeń usługowych. Bud-Star oferuje ponadto swoim klientom projekty domów „pod klucz”.
logo-amkg
Auto Moto Klub Gliwice jest klubem sportowym zarejestrowanym w KRS stowarzyszeń i przedsiębiorców. Zrzesza: zawodników, sędziów i działaczy sportów motorowych. Jego zawodnicy startują w następujących dyscyplinach: rajdy samochodowe, wyścigi motocyklowe, supermoto, trial i karting.
logo-swiece-zaplonowe
Firma powstała w wyniku potrzeb rynku i głównie skierowana jest do klienta bezpośredniego. Zajmuje się ściśle określaną i wąska grupa asortymentową. W ofercie aktualnie posiada asortyment liderów rynku czyli firm NGK, BOSCH, BRISK, DENSO, CHAMPION oraz BERU. Aby zapewnić różnorodność oferty planowane jest rozszerzenie asortymentu o kolejnych producentów.
logo-Polaquito3
Firma założona przez siostry Chmielewskie z Zabrza zakłada promocję Polski w modny i oryginalny sposób. Głównym motywem jest koszulka z orzełkiem, ale w asortymencie Polaquito znaleźć można ponadto inne ciekawe aplikacje inspirowane symbolami, znakami czy rzeźbami. Wszystkie produkty wykonywane są z dbałością o najdrobniejszy szczegół z wykorzystaniem wyłącznie polskich tkanin – najlepszej jakości, miłych w dotyku i wygodnych, tak by spełniały oczekiwania klientów.
logo-pk
Serwis Kartingowy dla Amatorów i Zawodowców. Najświeższe informacje z torów kartingowych w Polsce i na świecie. Polski Karting, gokarty, karting, tory kartingowe, tory gokartowe, Kartingowa Mapa Polski, odzież sportowa