MAREK PIECHUŁA Z NADZIEJĄ NA PODTRZYMANIE DOBREJ PASSY

W najbliższy weekend na torze Kartarena Ypsilonka w czeskim Chebie odbędzie się przedostatnia runda Karting Cupu oraz czeskiej edycji Pucharu ROKa. To znak, że tegoroczne zmagania wchodzą w decydującą fazę. Na dwie rundy przed końcem Marek Piechuła zajmuje 5. miejsce w klasyfikacji generalnej z trzema punktami straty do Otakara Zenkla. Nie ulega wątpliwości, że walka o czwarte miejsce będzie trwała do samego końca.

JMP Racing w Chebie pojawi się już w piątkowy poranek. Zespół zamierza wykorzystać piątkowe treningi, by jak najlepiej przygotować się do sobotnich kwalifikacji i niedzielnych wyścigów. A tu dużą rolę może odegrać szczęście, gdyż patrząc na prognozy pogody ciężko wywnioskować, w jakich warunkach przyjdzie rywalizować zawodnikom w wyścigach punktowanych.

Piechuła

Jaki jest cel na najbliższą rundę?

Marek Piechuła: „Tor w Chebie bardzo mi się podoba i chciałbym stanąć tutaj na podium, po tym, jak zająłem II miejsce w Sosnovej. Nie będzie to z pewnością łatwe, ale już ostatnia runda pokazała, że jesteśmy konkurencyjni. Prognozy wskazują możliwość opadów deszczu. Będzie więc prawdopodobnie okazja, by sprawdzić poprawione ustawienia na mokrej nawierzchni. Jesteśmy pozytywnie nastawieni do walki i mamy nadzieję, że również w Chebie spiszemy się na medal”.

Wszystkich zachęcamy do śledzenia fan page’a JMP Racing na Facebooku, gdzie znaleźć będzie można najnowsze informacje prosto z toru.

You may also like...