MAREK PIECHUŁA LAUREATEM PLEBISCYTU NA SPORTOWCA ROKU 2012 W ZABRZU

MAREK PIECHUŁA LAUREATEM PLEBISCYTU NA SPORTOWCA ROKU 2012 W ZABRZU #4W ubiegłą sobotę (12.01.2013) w hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Zabrzu po raz 31-szy odbył się Bal Sportowca, będący tradycyjnie zwieńczeniem Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera miasta Zabrze. Przez ponad miesiąc czytelnicy Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej oddawali swoje głosy na nominowanych sportowców, wśród których – po raz drugi – znalazł się także zawodnik JMP Racing – Marek Piechuła.

Gdy rozpoczęła się ceremonia wręczenia nagród, Marek i Ola – podobnie jak reszta zespołu – z napięciem oczekiwali wyników plebiscytu. Już wkrótce okazało się, że Marek nie tylko dostał się do grona laureatów, ale również zajął VIII miejsce, zgromadziwszy 6931 punktów.

Marek Piechuła: „Pragnę podziękować wszystkim, którzy na mnie głosowali. Zdobyłem bardzo wiele głosów, co pokazuje, że ludzie doceniają nasz wysiłek i śledzą nasze losy w trakcie sezonu. Ta nagroda to dla mnie duże wyróżnienie. Głosującym na mnie mogę obiecać, że – jak zawsze – dam z siebie wszystko podczas rozpoczynającego się za nieco ponad 3 miesiące sezonu kartingowego.”

MAREK PIECHUŁA LAUREATEM PLEBISCYTU NA SPORTOWCA ROKU 2012 W ZABRZU #3MAREK PIECHUŁA LAUREATEM PLEBISCYTU NA SPORTOWCA ROKU 2012 W ZABRZU #2

You may also like...