JMP RACING Z SZANSAMI NA START W FINALE ŚWIATOWYM ROK CUP!

Tym razem nie będzie to zwykła informacja prasowa, którą zazwyczaj spotkać można na stronach internetowych zespołów i zawodników. Choć dopiero połowa miesięcznej przerwy między zawodami za nami, w życiu zespołu JMP Racing wiele się dzieje. Co więcej, chodzi o start w zawodach wysokiej rangi – Finale Światowym Pucharu ROKa, który co roku organizowany jest na torze w Lonato we Włoszech.

Sezon 2014 jest trzecim sezonem teamu JMP Racing w wyczynowym kartingu i zdecydowanie najlepszym, jeśli wziąć pod uwagę prezentowane tempo. Z tego powodu po zawodach w Sosnovej zwieńczonych pierwszym podium w sezonie powstał pomysł, by wystartować z dziką kartą w Finale Światowym Pucharu ROKa, gdzie rywalizują ze sobą najlepsi Rokkersi z całego świata.

To, czy uda się wystartować w tej prestiżowej imprezie, zależy wyłącznie od Was. W dniu dzisiejszym na portalu Polakpotrafi.pl uruchomiona została zbiórka funduszy, które przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów uczestnictwa w Finale Światowym. Jeśli i Wy jesteście zainteresowani pomocą zespołowi JMP Racing, zapraszamy do wspierania inicjatywy teamu. Szczegółowe informacje dotyczące projektu znajdziecie klikając w poniższy link: www.polakpotrafi.pl/projekt/rok-cup

You may also like...