JMP RACING OFICJALNYM IMPORTEREM MACH1 W POLSCE!

Pod koniec ubiegłego roku informowaliśmy Was o naszych planach na sezon 2015, które zakładały debiut Marka Piechuły w Rotax Max Challenge CEE w kategorii DD2 Max na podwoziu niemieckiej marki Mach1. To jednak nie wszystko. Pragniemy z dumą i nieskrywaną radością ogłosić, że nasz zespół został oficjalnym importerem Mach1 w naszym kraju.

Mach1 to marka z ponad 45-letnią tradycją. W przeszłości na jej podwoziach ścigało się z sukcesami wielu znanych kierowców, w tym 7-krotny mistrz świata F1 Michael Schumacher. Lecz Mach1 to nie tylko sukcesy sprzed lat. Codziennie wykwalifikowani pracownicy dokładają wszelkich starań, by produkty opuszczające fabrykę spełniały oczekiwania użytkowników. Tak też jest w rzeczywistości, o czym bez wątpienia świadczą wyniki osiągane przez kierowców fabrycznego teamu Mach1 Motorsport oraz innych teamów wspieranych przez fabrykę, do grona których w nadchodzącym sezonie dołączy JMP Racing.

Współpraca z Mach1 stanowi dla nas bardzo duże wyróżnienie. Cieszymy się bardzo, że więź między fabryką a naszym zespołem zacieśnia się, gdyż przyjazne otoczenie sprzyja osiąganiu bardzo dobrych wyników sportowych. Mamy nadzieję, że takowe staną się naszym udziałem w nadchodzącym sezonie.

Wszystkich zainteresowanych produktami marki Mach1 Kart zachęcamy do kontaktu. Dane teleadresowe naszego zespołu znajdziecie na niniejszej stronie. Piszcie, dzwońcie, a na pewno uda nam się znaleźć odpowiedź na nurtujące Was pytania.

You may also like...