Jakub Całek i Sergiusz Madej wygrywają JMP Racing Team Challenge III !

W minioną niedzielę na torze Autodrom w Sosnowcu zgromadziło się 11 zespołów, które stanęły do boju o miano najlepszego teamu III edycji JMP Racing Team Challenge. Poprzednia edycja była bardzo emocjonująca i wszystko wskazywało na to, że będzie tak i tym razem.

Kwalifikacje wygrał duet Maciej Czerwiński / Tomasz Ferdin przed dwójką Jakub Całek / Sergiusz Madej. Tym samym oba zespoły reprezentujące ekipę Opelnaftowa Team wywalczyły sobie pole position do wyścigów przedfinałowych A i B.

JMP Racing Team Challenge III #1 JMP Racing Team Challenge III #2 JMP Racing Team Challenge III #3

40-minutowe przedfinały dostarczyły wiele emocji. Przedfinał A padł łupem reprezentacji JMP Racing (Marek Piechuła / Kamil Kruszyna), za którymi uplasowali się zwycięzcy kwalifikacji. Przedfinał B wygrali natomiast Jakub Całek i Sergiusz Madej.

Zacięta walka w przedfinałach zwiastowała ostrą rywalizację w biegu finałowych. Do 20-minutowego wyścigu wystartowało 10 najlepszych zespołów. Wśród nich najlepszym okazali się Jakub Całek i Sergiusz Madej (Opelnaftowa Team). Jakub zdobył także medal za najlepsze okrążenie całych zawodów. Drugie miejsce zdobyli Marek Piechuła i Kamil Kruszyna (JMP Racing), a podium uzupełnili Piotr Czerkaski i Wojciech Mazur.

Jakub Całek i Sergiusz Madej(Opelnaftowa Team Marek Piechuła i Kamil Kruszyna - JMP Racing Piotr Czerkaski i Wojciech Mazur
1 miejsce 2 miejsce 3 miejsce
Jakub Całek i Sergiusz Madej (Opelnaftowa Team) Marek Piechuła i Kamil Kruszyna (JMP Racing) Piotr Czerkaski i Wojciech Mazur

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach i zaangażowanie. To była druga tegoroczna edycja Team Challenge i wyraźnie widać, że z zawodów na zawody kierowcy prezentują coraz wyższy poziom. Mamy nadzieję, że następnym razem będzie nas jeszcze więcej.

Zapraszamy na nasz fan page na portalu społecznościowym Facebook, gdzie znaleźć można zdjęcia z
JMP Racing Team Challenge III.

By obejrzeć wyniki zawodów, kliknij tutaj.

Wideo Relacje

You may also like...